اخبار

(04 / 12 / 1395)
فرهنگيان خواهان خودروي لوکس هستند/ واگذاري اين خودروها حاشيه‌هايي دارد
مديرعامل صندوق ذخيره فرهنگيان درباره برنامه صندوق براي واگذاري ليزينگي خودرو به فرهنگيان در سال آينده گفت: هرچه منابع ما بيشتر شود خدمات ليزينگ را گسترش مي دهيم.
مهدي نيکدل در گفت وگو با ايسنا ، در اين باره اظهار کرد: توسعه خدمات ليزينگي صندوق ذخيره فرهنگيان بستگي به منابع ما دارد، درخواست براي خودرو لوکس از سوي فرهنگيان وجود دارد اما اگر خودروي لوکس بدهيم منابع مالي زيادي از صندوق اشغال مي شود.
(28 / 07 / 1395)
اطلاعيه
در پي درخواسهاي مکرر مسئولين محترم استانها مبني بر فراهم نمودن زمينه استفاده مجدد همکاراني که يک نوبت از تسهيلات خريد خودرو شرکت ليزينگ و رفاه فرهنگيان استفاده نموده اند، شرکت را بر آن داشت تا با مطالعه چگونگي فعاليتهاي شرکت ليزينگ از بدو تاسيس تاکنون راهکار مناسب مبتني بر عدالت و منطق را بيابد که حقوق حقه تمامي فرهنگيان رعايت گردد. لذا نتايج حاصل از مطالعات در جلسه هيات مديره مطرح و هيات مديره محترم مصوب نمود، کليه همکارانيکه قبل از تاريخ 1390/12/29 از شرکت ليزينگ خودرو دريافت نموده اند و هيچگونه بدهي به شرکت ليزينگ نداشته باشند و عضويت آنها در صندوق ذخيره همچنان جاري باشد مي توانند يک نوبت ديگر از تسهيلات شرکت ليزينگ بهره مند گرددند. ضمناً اين مصوبه در مرحله بعدي واگذاري خودرو از آبانماه سال جاري عملياتي خواهد شد.
آرشيو خبر

  سال ماه از
سال ماه تا


 
 
صفحه اصلی  
 
مفاهیم لیزینگ  
 
خدمات  
 
ثبت نام اینترنتی  
 
درباره ما  
 
سوالات متداول  
 
ارتباط با ما  
 

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان