خدمات لیزینگ


MVM 110


MVM 315H

خدمات لیزینگ


اخبار

(01 / 07 / 1393)
بهار تعليم و تربيت
آغاز هجوم نظامي استکبار جهاني به نظام نوپاي جمهوري اسلامي ايران همزمان با آغاز سال تحصيلي شايد بي حکمت نباشد چرا که سرنگوني يک ملت عمدتاً از دو طريق ممکن است.
1ـ هجوم نظامي که نتيجه آن در کوتاه مدت است.
2ـ هجوم فرهنگي که نتيجه آن در دراز مدت محقق مي شود.
در اولي تصميم گيري، برنامه ريزي و اقدام به نسبت، بسيار سريع انجام مي گيرد و در دومي بسيار زمان بر است.
در اولي محسوس و در دومي بسيار نامحسوس است. در اولي کشور مغلوب، شکست را با اکراه مي پذيرد و به فکر جبران است و در فرصت مناسب اقدام مي کند، ولي در دومي کشور مغلوب، نتيجه را با آغوش باز پذيرفته و از شکستي که خورده است غافل است، و نه فقط مقابله نمي کند بلکه براي ترويج آن اقدام نيز مي کند. در اين دو جبهه، نقش رهبران و مسئولان بسيار حائز اهميت است. رهبران اين دو عرصه هستند که با فداکاري، ايثار، شجاعت، شناخت و آگاهي و درايت خود اقشار مختلف جامعه را با خود همراه کرده و با آگاهي بخشي به آنان به مقابله با دشمن مي پردازد.
(11 / 06 / 1393)
جاي خالي حمايت از حقوق مصرف کنندگان
ايسنا: کارشناسان انتقادهايي را نسبت به کيفيت خدمات ارائه شده در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهاي داخلي و وارداتي مطرح مي‌کنند. براساس قانون حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو و آيين‌نامه‌هاي اجرايي آن توليدکنندگان و واردکنندگان خودرو موظف به رعايت حقوق خريداران محصولات خود هستند.
(25 / 04 / 1393)
وام خودرو در برخي بانک‌ها 15 ميليون تومان شد/ سود؛28 درصد
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، چندي پيش بود که بانک مرکزي از احتمال افزايش وام خودرو و کالا خبرداد و رييس کل اعتبارات اين بانک اعلام کرد که کارگروهي در بانک مرکزي با مسووليت بخش اعتبارات تشکيل شده و در حال بررسي اين موضوع است.
آرشيو خبر

  سال ماه از
سال ماه تا 
 
صفحه اصلی  
 
مفاهیم لیزینگ  
 
خدمات  
 
ثبت نام اینترنتی  
 
اتوماسیون  
 
درباره ما  
 
سوالات متداول  
 
ارتباط با ما  
 


موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان