خدمات لیزینگ


پراید 131

خدمات لیزینگ
اخبار

(25 / 01 / 1394)
سه دليل جديد گراني خودرو
خبرگزاري تسنيم: دبير انجمن خودروسازان افزايش 10 درصدي قيمت ارز مبادله اي، افزايش 17 درصدي حقوق کارکنان و افزايش 6 درصدي تعرفه مواد اوليه وارداتي را به رشد ماليات ارزش افزوده به عنوان دلايل گراني خودرو اضافه کرد و گفت: راهي جز افزايش قيمت نداريم. در سال هاي 73 و 76 شوراي اقتصاد مصوبه اي گذراند که خودرو در حاشيه بازار فروخته شود و اين مصوبه بيش از 10 سال اجرا شد. وي گفت: با توجه با افزايش توليدي که داشتيم فروش خودرو در حاشيه بازار موجب کوتاه شدن دست دلالان شد و خودرو همواره قيمت تقريبا ثابتي داشت يعني سالي دو تا سه درصد افزايش قيمت داشتيم.
احمد نعمت بخش افزود: با توجه با افزايش توليدي که داشتيم فروش خودرو در حاشيه بازار موجب کوتاه شدن دست دلالان شد و خودرو همواره قيمت تقريبا ثابتي داشت يعني سالي دو تا سه درصد افزايش قيمت داشتيم. متاسفانه در دولت هاي نهم و دهم اجراي اين مصوبه ادامه نيافت و با ثابت ماندن قيمت خودرو، فساد و رانت در فروش خودرو شکل گرفت يعني با وجود تورم 20 تا 30 درصدي در کشور، قيمت خودرو را ثابت نگه داشتند و شکل گيري فساد و رانت را موجب شد.
(18 / 01 / 1394)
برنامه توليد خودروسازان در سال 94
روزنامه دنياي اقتصاد : صنعت خودرو ايران سال جديد را در حالي آغاز کرده که طبق برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، خودروسازان کشور قصد دارند طي سال جاري تيراژ خود را 200 هزار دستگاه نسبت به سال 93 افزايش دهند.
آرشيو خبر

  سال ماه از
سال ماه تا 
 
صفحه اصلی  
 
مفاهیم لیزینگ  
 
خدمات  
 
ثبت نام اینترنتی  
 
اتوماسیون  
 
درباره ما  
 
سوالات متداول  
 
ارتباط با ما  
 


موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان