خدمات لیزینگ


پراید 131


MVM 110


MVM 315H


MVM 530


MVM X33

خدمات لیزینگ
اخبار

(30 / 01 / 1393)
دستورالعمل شرايط جديد فروش خودرو
وزارت صنعت، معدن و تجارت شرايط و ضوابط جديدي را براي فروش خودرو در کشور تدوين کرده است. اين وزارتخانه در اصلاحيه آيين‌نامه اجرايي قانون حمايت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، دستورالعمل شرايط فروش خودرو را تدوين کرده است. براساس اين دستورالعمل شرايط فروش خودرو در کشور در شيوه‌هاي «تحويل فوري»، «پيش‌فروش قطعي»، «پيش‌فروش عادي»، «مشارکت در توليد» و «سفارشي تيراژ محدود» پيش‌بيني شده است. در اين دستورالعمل حداکثر تاريخ تحويل خودرو در شرايط فروش تحويل فوري 30 روز، پيش فروش قطعي 9 ماه، پيش فروش عادي 12 ماه، مشارکت در توليد سه سال و سفارشي تيراژ محدود در خودروهاي داخلي سه ماه و خودروهاي وارداتي چهار ماه است.
(27 / 12 / 1392)
توليد برخي سواري‌ها در کشور متوقف شد
به گزارش ايسنا، براساس جديدترين آمارهاي رسمي توليد شش مدل سواري داخلي در بهمن ماه به صفر رسيده است. بر اين اساس توليد پژو 405 دوگانه‌سوز ايران خودرو خراسان با افت صد درصدي از 542 دستگاه در بهمن ماه 91 به صفر رسيده است. بهمن ماه امسال توليد سوزوکي گراند ويتارا نيز با کاهش صد درصدي از 73 دستگاه در بهمن ماه 91 به صفر رسيده است. در اين مدت توليد نيسان تيانا نيز با افت صد درصدي از 136 دستگاه در بهمن ماه 91 به صفر رسيده است.
(24 / 12 / 1392)
شماره گذاري خودروها لنگ کاغذبازي
روزنامه دنياي اقتصاد : گويا در اين روزهاي پايان سال هم پليس و خودروسازان قصد آشتي با يکديگر را ندارند و ناهماهنگي ميان آنها، سرگرداني مردمي را در پي داشته که به تازگي خودرو نو خريده‌اند.
آرشيو خبر

  سال ماه از
سال ماه تا 
 
صفحه اصلی  
 
مفاهیم لیزینگ  
 
خدمات  
 
اتوماسیون  
 
درباره ما  
 
ارتباط با ما  
 
 

فرهنگی گرامی لطفا در برنامه ریزی تامین خودرو متناسب با سلیقه خودتان ما را یاری فرمایید.


نظرسنجی


صندوق ذخیره فرهنگیان