زمان ثبت نام لوازم خانگی تا تاریخ 97/11/30 تمدید گردید
تاریخ : 1397/11/06

آغاز ارائه تسهیلات ویژه خرید لوازم خانگی برای فرهنگیان سراسر کشور

همراه با 6% تخفیف

ارائه تسهیلات ویژه به ارزش ۹۵ درصد قیمت کالا (۵ درصد به صورت نقد) تا سقف 200 میلیون ریال به فرهنگیان عضو صندوق ذخیر فرهنگیان با شعار "خونه ات رو از نو بچین #نو-شو " و نرخ بازپرداخت تسهیلات ویژه %15 آغاز شد.


روابط عمومی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان اعلام کرد: این طرح به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراه با 6 درصد تخفیف در سبد خرید، بصورت سراسری در تمام کشور اجرا می شود و از تاریخ 97/11/02 با ابلاغ بخشنامه شماره 97/3107به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ھای سراسر کشور، رسما آغاز شد.

این گزارش می‌افزاید: در این مرحله برای همکاران فرهنگی که پیشتر از تسهیلات خودروی شرکت لیزینگ و رفاه استفاده کرده‌اند محدودیتی اعمال نخواهد شد.

در این طرح متقاضی برای هر نوع کالا تنها می‌تواند یک درخواست ثبت کند به طور مثال خرید بیش از یک دستگاه تلویزیون امکان‌پذیر نیست.

تحویل کالا درب منزل و نصب آن رایگان است.

در این طرح اقساط ماهانه ماشین لباسشویی از ۱۷۸ هزار تومان، تلویزیون LED ۱۳۷ هزار تومان و یخچال فریزر ساید بای ساید از ۴۹۰ هزار تومان آغاز می‌شود.

فرهنگیان می‌توانند برای خرید محصولات بعد از مراجعه به اداره رفاه و تعاون محل خدمت و دریافت شناسه خرید به سایت www.lfco.ir مراجعه کنند و در صورتی که پیش از این در سایت عضو نشده اند فرم عضویت را تکمیل کرده و وارد فروشگاه مجازی شده و کالای مورد نظر را انتخاب کنند.

بر اساس این گزارش تمامی فرهنگیان گرامی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان جهت اطلاع از جزییات و چگونگی ثبت نام و خرید به ادارات تعاون و رفاه مناطق خود مراجعه نمایند.

ورود به فروشگاه