تاریخ : 1397/12/20

گزارش قیمت‌ خودروهای ارائه شده مرتبط با بخشنامه محصولات ایران خودرو / جدول (به روز شد)

قیمت‌های اعلامی روزانه خودروساز و همچنین قیمتهای بازار آزاد خودرو و نوسات آنها (سبد محصولات شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان)

با توجه به صدور بخشنامه شماره 97/3740 از سوی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان و ارسال به تمامی ادارات کل استانهای سراسر کشور، قیمت‌های درج شده در بخشنامه بصورت علی الحساب و بر اساس اعلام مستقیم خودروساز در تاریخ عقد تفاهم نامه فی مابین انجام پذیرفته است. با توجه به کاهش قیمت محصولات از سوی خودروساز طی روزهای گذشته و احتمال تغییرات در روزهای آینده ، بدیهی است که ملاک برای قیمت نهایی محصول همان قیمت قطعی اعلامی از سوی خودروساز در تاریخ 25 اسفند 97 خواهد بود.


با توجه به صدور بخشنامه شماره 97/3740 از سوی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان و ارسال به تمامی ادارات کل استانهای سراسر کشور، قیمت‌های درج شده در بخشنامه بصورت علی الحساب و بر اساس اعلام مستقیم خودروساز در تاریخ عقد تفاهم نامه فی مابین انجام پذیرفته است. با توجه به کاهش قیمت محصولات از سوی خودروساز طی روزهای گذشته و احتمال تغییرات در روزهای آینده ، بدیهی است که ملاک برای قیمت نهایی محصول همان قیمت قطعی اعلامی از سوی خودروساز در تاریخ 25 اسفند 97 خواهد بود.

در جدول ذیل قیمت‌های علی الحساب درج شده در بخشنامه، بهمراه آخرین گزارش قیمت حاشیه بازار منتشر شده در تاریخ 97/12/10 و همچنین قیمت‌های روزانه اعلام شده از سوی خودروساز درج شده است.

منبع اطلاعات: جدول سایت رسمی ایران خودرو و بخشنامه شماره 97/4034 شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان

 در ادامه قیمت روزانه بازار آزاد (منبع سایت باما) و نمودار تغییرات یک‌سال گذشته آن جهت بررسی همکاران فرهنگی گرامی ارائه می‌گردد.

منبع : سایت باما  www.bama.ir  /  97/12/20

 

منبع :  سایت باما  www.bama.ir   97/12/20

 منبع:  سایت باما  www.bama.ir   97/12/20

 

منبع: سایت باما  www.bama.ir  97/12/20

 

منبع:  سایت باما  www.bama.ir    97/12/20

آمار و ارقام ارائه شده در این مطلب احتمالا در تصمیم گیری همکاران محترم در خصوص اقدام جهت ثبت نام در طرح فروش تسهیلاتی محصولات ایران خودرو کمک خواهد کرد.

 

 

ورود به فروشگاه