تاریخ : 1398/11/10

اعلام مرحله جدید تسهیلات لوازم خانگی / بهمن 98

ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

به اطلاع کلیه فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می رساند که مرحله جدید ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی از تاریخ 98/11/07 لغایت 98/11/23 بصورت سراسری با ارسال بخشنامه شماره 600/ص/98 به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور و با توضیحات ذیل ارائه می گردد. (شرایط ثبت نام در ادامه مطلب)


شرایط ثبت نام:

o       فرهنگیان عزیز قبل از هر اقدامی با مراجعه به سایت شرکت از اقلام لوازم خانگی و قیمتهای مربوطه اطلاع حاصل نموده و از ادارات کل (اداره تعاون و رفاه) "شناسه خرید" را جهت بهره برداری از این تسهیلات دریافت کنند.

o       وام مربوطه متناسب با کالاهای مورد نظر و سبد انتخابی، حداکثر تا سقف 200.000.000 ریال (بیست میلیون تومان) به صورت خودکار از طریق سیستم لیزینگ منظور خواهد شد.

o       کارمزد تسهیلات اعطائی 15% سالانه با اقساط 36 ماهه می باشد .

o       با توجه به محدودیت در مدل و رنگ لوازم خانگی سیستم به طور خودکار اولویت انتخاب و تخصیص را مطابق با زمان ثبت نام و نهایی کردن آن توسط خریدار قرار می دهد . (بدیهی است انتخاب و خرید زودتر دارای اولویت تخصیص کالا می باشد)

o       میزان پیش پرداخت پنج درصد مبلغ کل خرید (پس از تخفیف) می باشد.

o       حداکثر زمان ثبت نام قطعی در سامانه 98/11/23  و حداکثر مدت تحویل مدارک متقاضیان واجد شرایط  عضو صندوق ذخیره فرهنگیان از استانها  به لیزینگ تـا  تـاریخ  98/11/26 است .

o       خریدار می بایست هنگام تحویل کالا از تحویل دهنده ، فاکتور فروش دریافت نماید و برگ تحویل را امضا و تاریخ تحویل را در آن درج کند .

o       زمان تحویل 30روز پس از تحویل مدارک کامل به شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان می باشد. 

o       هزینه حمل تا درب منزل (پیاده روی نشانی محل سکونت) آدرس اول خریدار رایگان می باشد

o       کالاهای تحویلی دارای دوره گارانتی اعلامی از سوی فروشنده بوده و وجهی بعنوان هزینه نصب دریافت نخواهد شد. (هزینه ایاب و ذهاب نصاب به عهده خریدار می باشد)

(گارانتی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت سازنده می باشد)

o       کالاهای خریداری شده باید سالم تحویل گردد و خریدار هنگام تحویل می بایست دقت نماید تا کالای معیوب تحویل نشود و مسئولیت این امر با خریدار می باشد.

 

 

ورود به فروشگاه