تامین مجدد کالای فروش رفته
تاریخ : 1399/03/20

اطلاعیه شماره 2 طرح فروش تسهیلاتی لوازم خانگی خرداد۹۹(مخصوص اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان)

موجودی فروشگاه درحال بروزرسانی است.

ضمن قدردانی از استقبال اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان از طرح جاری توزیع لوازم خانگی و با توجه به تماس های مکرر متقاضیان عزیز با شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان در خصوص تامین مجدد کالای فروش رفته ،موارد ذیل را به عرض می رساند:


ضمن قدردانی از استقبال اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان از طرح جاری توزیع لوازم خانگی و با توجه به تماس های مکرر متقاضیان عزیز با شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان در خصوص تامین مجدد کالای فروش رفته ،موارد ذیل را به عرض می رساند:

1-    به صورت مستمر در طول اجرای طرح،موجودی کالاهای عرضه شده کنترل و نظارت می شود.

2-    از ابتدای طرح براساس آمارهای روزانه، با تمامی تولیدکنندگان و تامین کنندگان مذاکرات فشرده جهت تامین مجدد کالا انجام شده است.

الف- کالاهای موجود در طرح با حداقل قیمت و بدون واسطه مستقیما از تولیدکنندگان و تامین کنندگان با قیمتی پایین تر از قیمت مصرف کننده(قیمت کارخانه) خریداری شده است و با توجه به محدودیت در تولید و افزایش نسبی قیمت ها از سوی تولیدکنندگان،تامین کالای جدید با قیمت قبلی به سختی امکان پذیر بوده،لذا مجموعه لیزینگ در بعضی موارد به اجبار بنا به تقاضای فرهنگیان با قیمت جدید اقدام به خرید و تامین کالا می نماید.

3-    سهمیه های استان ها طبق روال و با رعایت تعداد اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان  در هر استان تعیین و ابتدای طرح تخصیص یافته و به همراه بخشنامه برای تمامی استان ها ارسال شده است.

الف شرکت لیزینگ هیچ گونه دخالتی در تخصیص سهمیه ها در داخل استان به شهرستان ها و یا مناطق نداشته و ندارد.

ب شرکت لیزینگ براساس میزان جذب سهمیه اولیه هراستان با بررسی درخواست های افزایش سهمیه و تخصیص سهمیه ثانویه اقدام می نماید.

4-    شرکت لیزینگ بنا به درخواست مکرر متقاضیان در مرحله قبل(بهمن 98) برای بار اول اقدام به تامین گوشی تلفن همراه نمود و با تکیه بر استقبال در آن مرحله،در این مرحله نیز تامین تلفن همراه را جز اولویت های خود قرار داد.

الف علیرغم تغییرات در تخصیص ارز به واردات گوشی تلفن همراه و محدودیت ها در ثبت سفارش و ترخیص کالا در ابتدای سال 99 سبد متنوع با حجم بالایی در این مرحله عرضه گردید که با استقبال فراتر از  انتظار مواجه گردید و بخش قابل توجهی از محصولات به سرعت ناموجود گردید.

ب با توجه به این نکته که شرکت های تامین کننده تلفن همراه موظف به صدور فاکتور رسمی برای مشتریان لیزینگ هستند و همچنین نوسانات گسترده قیمت امکان تامین کالا با محدودیت مواجه گردیده است ولی مجموعه لیزینگ در تلاش است تا در این مرحله مجدداً سبد متنوعی از تلفن های همراه با کمترین نوسان قیمت تامین و عرضه نماید.

در پایان از تمامی همکاران فرهنگی عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که همواره با ارئه پیشنهادات  و انتقادات سازنده خود ما را در بهبود ارائه ی خدمات یاری می رسانند،کمال تشکر را داریم.

 

روابط عمومی

شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان

ورود به فروشگاه