اخبار و رویدادها

طرح فروش تسهیلاتی لوازم خانگی تا 15 اسفندماه تمدید شد

به اطلاع کلیه فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می رساند ضمن افزوده شدن محصولات گروه سلامت و تندرستی و تلفن همراه طرح تسهیلات خرید لوازم خانگی با ارسال بخشنامه شماره 751/ص/98 به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور تا تاریخ 98/12/15 تمدید گردید. (توضیحات در ادامه مطلب)

نظر به درخواست های مکرر ادارات کل آموزش و پرورش برخی استانها و با عنایت به افزوده شدن محصولات گروه سلامت و تندرستی (دوچرخه، تردمیل، دوچرحه ثابت و …) و همچنین گروه تلفن همراه به سبد توزیع در فروشگاه سایت لیزینگ و رفاه فرهنگیان طرح فروش تسهیلاتی لوازم خانگی ویژه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان در سراسر کشور تا تاریخ 98/12/15 تمدید شد.

مشتریانی که خرید قطعی خود را  تا تاریخ 98/11/30 ثبت نمایند، با توجه به موعد تحویل 30روزه ذکر شده در بخشنامه شماره 600/ص/98 پیش از نوروز 99 کالای خود را دریافت خواهند نمود و خریدهای قطعی ثبت شده بعد از  تاریخ مذکور با توجه به محدودیت های ترافیکی در جاده های مواصلاتی سراسر کشور در پایان سال ، در سال 99 کالاهای خریداری شده تحویل خریداران محترم خواهد شد.

همچنین بنا به درخواست فرهنگیان گرامی محدودیت خرید بیش از یک کالا در یک گروه کالا(نه یک کالای خاص) برداشته شده است. (بطور مثال امکان خرید دو مدل متفاوت ماشین لباسشویی بصورت همزمان برای یک مشتری از این پس مجاز است.)

بازگشت به فهرست

دیدگاهتان را بنویسید