اخبار و رویدادها

طرح مستمر خرید لوازم خانگی و کالای دیجیتال از طریق ارائه تسهیلات، ویژه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

طرح مستمر خرید لوازم خانگی و کالای دیجیتال از طریق ارائه تسهیلات، ویژه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان در سراسر کشور آغاز شد.

 

شرایط اولیه متقاضی:

متقاضی نبایست در حال پرداخت اقساط لوازم خانگی به لیزینگ باشد. متقاضی نباید بدهی معوق به لیزینگ در تسهیلات خودرو داشته باشد(جهت مشاهده وضعیت خود به حساب کاربری قسمت سفارشات مراجعه و میزان بدهی معوق مطلع گردد). متقاضی نیاز به معرفی یک ضامن دارد.

 

شرایط ضامن:

بایست عضو فعال صندوق ذخیره فرهنگیان باشد. ضامن باید در سایت لیزینگ حساب کاربری ایجاد و در قسمت حساب کاربری پشت و روی کارت ملی را بارگزاری کند. فرد معرفی شده برای ضمانت نباید ضامن فرد دیگری (درحال پرداخت اقساط) باشد. ضامن نباید بدهی معوق به لیزینگ داشته باشد(جهت مشاهده وضعیت خود به حساب کاربری قسمت سفارشات مراجعه و میزان بدهی معوق مطلع گردد). محل خدمت ضامن و متقاضی می‌بایست زیر مجموعه یک اداره کل در استان باشند.

 

نکات مهم:

مسئولین ناحیه/منطقه یا سازمان از طریق آدرس https://Portal.LFco.ir نسبت به بررسی (تایید/رد) درخواست ها اقدام نمایند. سهمیه استان‌ها به صورت ریالی و ماهانه تخصیص داده شده است و بر اساس عملکرد قابلیت افزایش دارد. مناطق نیازی به سهمیه تخصیصی ندارند و بر اساس درخواست‌های متقاضیان از سهمیه استان کسر می‌شود.
 

نسخه الکترونیکی بخش‌نامه طرح مستمر آذر۱۴۰۰ (تمامی استان‌ها و سازمان‌ها)

لینک مشاهده ویدئوی معرفی بسته های تسهیلاتی 

لینک ویدئوی آموزش نحوه استفاده از پنل کاربری مناطق و نواحی/سازمان‌ها (ویژه تایید درخواست‌ها)

لینک مشاهده آموزش تصویری نحوه ثبت نام و خرید (ویژه متقاضیان) 

لینک مشاهده ویدئوی آموزش ساخت حساب کاربری برای متقاضیان

دیدگاهتان را بنویسید