اخبار و رویدادها

قرعه کشی باشگاه مشتریان لیزینگ و رفاه فرهنگیان

قرعه کشی باشگاه مشتریان لیزینگ و رفاه فرهنگیان

شرکت لیزینگ رفاه فرهنگیان از مهر ماه باشگاه مشتریان را به منظور ارائه خدمات به فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان و با هدف اطلاع رسانی دقیق و سریع و ارتباط مستقیم با مشتریان و متقاضیان و ارائه خدمات ویژه در آینده نزدیک به اعضا راه اندازی کرد که این طرح تا 10 اذر ماه  نیز تمدید شد.

بر همین اساس مراسم قرعه کشی با حضور مسئولین عالی رتبه وزارت آموزش و پرورش، قائم  مقام صندوق ذخیره فرهنگیان، نماینده های معلمان در هیئت امنای صندوق، معاونین و مدیران صندوق، مدیران عامل شرکتهای تابعه، مدیران شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان در روز 24 آذر در سالن همایش های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد .

در این قرعه کشی با شکوه که برای بیش از 36 هزار نفر از شرکت کنندگان مشمول این طرح برگزار شد، برای گرامی داشت اعضای باشگاه هدایای نفیسی شامل یک خودروی پراید و 5 دستگاه تلویزیون هوشمند طی مراسم قرعه کشی به برندگان اعطا شد .

لازم به ذکر است مراسم قرعه کشی به صورت الکترونیکی برگزار شد؛ که اعضای برگزار کننده مراسم قرعه کشی  شامل  هیئت رئیسه، جمعی  از مسئولین عالی رتبه وزارت آموزش و پرورش ، صندوق ذخیره فرهنگیان بودند و داده ها را مورد بررسی و تائید قرار داده و در انتها نیز مستندات ، مدارک و اسامی برندگان صورت جلسه شده و به تائید هیئت رئیسه و بازرس ویژه مدیرعامل محترم رسید و به زودی هدایای برندگان نیز تقدیم می شود .

این مراسم به صورت آنلاین از طریق اینستاگرام شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان پخش شد.

بازگشت به فهرست

دیدگاهتان را بنویسید