برنامه های فروش

شارژ بودجه مردادماه ۱۴۰۱ تمامی استان‌ها و سازمان‌های تابعه

به اطلاع تمامی اعضای محترم صندوق ذخیره فرهنگیان می‌رساند بودجه تمامی استان ها و سازمانهای تابعه و حوزه ستادی وزارت خانه آموزش و پرورش کشور از تاریخ اول مردادماه ۱۴۰۱ شارژ شده است.

شرایط اولیه متقاضی:

متقاضی نبایست در حال پرداخت اقساط لوازم خانگی به لیزینگ باشد.

متقاضی نباید بدهی معوق به لیزینگ در تسهیلات خودرو داشته باشد(جهت مشاهده وضعیت خود به حساب کاربری قسمت سفارشات مراجعه و میزان بدهی معوق مطلع گردد).

متقاضی نیازی به معرفی ضامن ندارد.

 لازم به ذکر است بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر ارزش افزوده سود تسهیلات  اعطایی شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان ، مشمول معافیت شده و دریافت نمی شود.

متقاضیان  محترم می توانند با مراجعه به سایت لیزینگ به نشانی www.LFco.ir  اقدام به ایجاد حساب کاربری و انتخاب بسته تسهیلاتی خود کند.

واحد امور مشتریان لیزینگ با شماره تماس 73697000  (داخلی ۳۱۲ و ۳۱۳) پاسخگوی سوالات و مشکلات متقاضیان محترم در خصوص ایجاد حساب کاربری و فرایند دریافت تسهیلات و  خرید از فروشگاه لیزینگ است.

 

نکات مهم:

  • ارسال سفارشات منوط به تکمیل و بارگزاری مدارک از سوی خریدار خواهد بود، همچنین مهلت انصراف ۴۸ ساعت پس از واریز وجه خواهد بود.
  • خریدارانی که تا ۵ روز کاری پس از واریز وجه نسبت به بارگزاری مدارک اقدام ننمایند، سفارش از طرف لیزینگ لغو و مبلغ پیش‌پرداخت مطابق قرارداد مذکور عودت داده خواهد شد.
  • متقاضی نیازی به دریافت شناسه یا سهمیه و مراجعه به ادارات آموزش و پرورش برای ثبت نام و ثبت درخواست خود ندارد.
  • مسئولیت تایید/ رد درخواست متقاضی به عهده  ادارات رفاه و پشتیبانی مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور است.
  • مبلغ نهایی تسهیلات برای متقاضی متناسب با میزان خرید (سبد خرید) محاسبه و دوره بازپرداخت و کارمزد آن بر اساس بسته انتخابی ایشان می باشد.

 

بازگشت به فهرست

دیدگاهتان را بنویسید